Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

Pierwszym krokiem przy realizacji warstwy zbrojącej jest zabezpieczenie newralgicznych punktów budynku. W narożnikach przy otworach okiennych i drzwiowych przyklejamy paski siatki ułożone pod kątem około czterdziestu pięciu stopni.

 

Czytaj więcej: Ocieplenia domu z wykorzystaniem płyt styropianowych. Wykonanie warstwy zbrojącej i aplikacja tynku.

Właściwe ocieplenie jest kluczowe w celu uzyskania komfortowego klimatu wewnątrz budynku. Ma ono również znaczący wpływ na późniejsze koszty jego ogrzewania i klimatyzowania.

 

Czytaj więcej: Klejenie styropianu krok po kroku – ocieplenie elewacji

Budowa i wykończenie domu to jedno z najważniejszych życiowych przedsięwzięć. Idealny scenariusz zakłada, że wszystko idzie szybko i gładko, a fundusze pozwalają na zakup wymarzonych mebli oraz dekoracji.

Czytaj więcej: Ocieplanie domu na raty

Film prezentuje kontynuację prac przy ociepleniu budynku krok po kroku. Po wykonaniu prac związanych z wykonaniem izolacji i zabezpieczeniem newralgicznych stref budynku w dalszej części zostaje wzmocniona warstwa izolacyjna oraz zostaje nałożony tynk cienkowarstwowy. W pierwszym etapie prac wzmacniających następuje kołkowanie ścian.

Czytaj więcej: Ocieplenie ścian krok po kroku - część 2

Film prezentuje realizację ocieplenia ścian krok po kroku. Prace nad ociepleniem rozpoczynają się od przygotowania ścian. Na suche i czyste podłoże nakładany jest MajsterGrunt głębokopenetrujący. Ma on za zadanie poprawienie przyczepności, wyrównanie chłonności powierzchni, wzmocnienie podłoża oraz ma zlikwidować pylenie.

Czytaj więcej: Ocieplenie ścian krok po kroku - część 1

Film prezentuje rodzaje zapraw klejowych oferowanych przez firmę Majster-Pol. Materiał prezentuje nam w jaki sposób należy dobrać zaprawę klejową, mając na uwadze właściwości kleju, przyklejanego materiału okładzinowego oraz podłoża. Zwracając uwagę na właściwości samego kleju należy zwrócić uwagę na następujące jego cechy:

Czytaj więcej: Rodzaje zapraw klejowych oraz sposoby ich użycia

Film prezentuje renowację elewacji, która została przeprowadzona na przykładowym domu jednorodzinnym. Przedstawione zostają krok po kroku aspekty związane z prezentowanym tematem:

Czytaj więcej: Renowacja elewacji z wykorzystaniem biobójczego preparatu Elewacid

Występowanie objawów skażenia mikrobiologicznego na elewacjach budynków jest coraz częstszym zjawiskiem. Najprościej można je scharakteryzować jako zielonkawy nalot na ścianach budynku, który swoim wyglądem może przypominać (w zależności od stopnia zainfekowania powierzchni) brudnozielone plamy albo w ekstremalnych przypadkach zmienić kolor całej elewacji.

Czytaj więcej: BIO OCHRONA - dlaczego i jak warto chronić elewacje przez wpływem czynników biologicznych

Tynkiem chętnie używanym do zabezpieczenia części elewacji szczególnie narażonych na uszkodzenia i zabrudzenia jest tynk mozaikowy. Tynk ten występuje na rynku również pod nazwami „Marmolit” lub „Tynk żywiczny”.

Czytaj więcej: TYNK MOZAIKOWY (MARMOLIT, TYNK ŻYWICZNY) - kolory kruszyw oraz ich zabezpieczenie przed wpływem...

Realizacja tynków wewnętrznych stanowi dla inwestora jeden z ważniejszych etapów budowy, podczas którego wnętrza nabierają swojego ostatecznego kształtu. Jednym z często stosowanych rodzajów tynków wewnętrznych jest tynk cementowo-wapienny.

Czytaj więcej: Realizacja wewnętrznych tynków cementowo-wapiennych Majsterpol - krok po kroku.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl